Lekarz anestezjolog

Miejsce pracy:Kwidzyn
Region:pomorskie
Specjalizacja:Anestezjologia i intensywna terapia
Pracodawca:EMC SZPITALE. Szpital ZDROWIE w Kwidzyniu
EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Lekarz anestezjolog w oddziale w ordynacji dopołudniowej / dyżurowej​​ ​do jednej z naszych placówek – Szpitala Zdrowie w Kwidzynie.

Opis stanowiska:
świadczenie usług medycznych Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Bloku Operacyjnym,

znieczulanie do porodów fizjologicznych na Trakcie Porodowym,

praca w godzinach popołudniowych/dopołudniowych oraz w ramach dyżurów,

prowadzenie dokumentacji medycznej,

współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Wymagania:

aktualne prawo wykonywania zawodu,

specjalizacja z anestezjologii i intensywnej terapii,

doświadczenie w przeprowadzaniu znieczuleń do porodów fizjologicznych,

nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,

umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,

znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia,

czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza,

możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje,

wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,

pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.