Lekarz Anestezjolog

Miejsce pracy:Kwidzyn
Region:pomorskie
Specjalizacja:Anestezjologia i intensywna terapia
Pracodawca:EMC SZPITALE. Szpital ZDROWIE w Kwidzyniu
ekarz Anestezjolog- Kwidzyn

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Zdrowie w Kwidzynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szpital Zdrowie; ul. Hallera 31
Rejon: pomorskie

Opis stanowiska:

świadczenie usług medycznych Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Bloku Operacyjnym,
znieczulanie do porodów fizjologicznych na Trakcie Porodowym,
praca w godzinach popołudniowych/dopołudniowych oraz w ramach dyżurów,
prowadzenie dokumentacji medycznej,
współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Oczekiwania:

aktualne prawo wykonywania zawodu
specjalizacja z anestezjologii i intensywnej terapii,
doświadczenie w przeprowadzaniu znieczuleń do porodów fizjologicznych,
nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,
umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia,
czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza,
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje,
wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,
praca w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.