lekarz radiolog / diagnosta usg

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Radiologia i diagnostyka obrazowa
Pracodawca:SenseMedConcept
W związku z rozwojem działalności naszej kliniki medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz radiolog / diagnosta USG

Sense Med Concept to unikalny na polskim rynku projekt - łączymy w nim medycynę stylu życia, medycynę prewencyjną, regenerację, medycynę estetyczną oraz kosmetologię. Nasza lokalizacja to nowoczesny, prestiżowy biurowiec na Dolnym Mokotowie.
Zapraszamy do współpracy osoby merytorycznie przygotowane i podchodzące z pasją do swojej pracy, które chcą się zawodowo rozwijać i razem z nami tworzyć ten innowacyjny koncept.
Wymagania:
• Prawo wykonywania zawodu
• Specjalizacja z zakresu radiologii lub ukończony 2 rok specjalizacji
• W przypadku specjalizacji innych niż radiologia, certyfikat uprawniający do wykonywania USG
• Profesjonalne i empatyczne podejście do Pacjentów
Zakres obowiązków:
• Konsultacje i badania diagnostyczne Pacjentów
• Wykonywanie procedur medycznych zgodnie ze standardami medycznymi obowiązującymi w klinice
Oferujemy:
• Pracę w stabilnej organizacji
• Możliwość rozwoju i budowania swojej kariery w unikalnym miejscu
• Dostęp do atrakcyjnej kafeterii wraz z dofinansowaniem posiłków
• Możliwość korzystania z kompleksowej oferty kliniki oraz klubów Sense Studio i Sense Cardio na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail.