Lekarz psychiatra

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Psychiatria
Pracodawca:Centrum Terapii Alma
Warunki pracy:

Centrum Terapii Alma miejsce, gdzie spotykają: się wiedza, pasja i troska o zdrowie psychiczne drugiego człowieka Specjalizujemy się w diagnozowaniu, leczeniu oraz psychoedukacji pacjentów z ADHD/ADD. Oprócz tego zapewniamy również kompleksowe wsparcie psychiatryczne, psychologiczne i psychoterapeutyczne.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Lekarza Psychiatry, który po przeszkoleniu zajmie się diagnozowaniem i leczeniem naszych pacjentów. Każdego dnia podnosimy swoje standardy, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej potrzebujących wsparcia.

Oferujemy:

pełne wdrożenie w oferowaną tematykę pracy oraz superwizję,

szkolenia pod przewodnictwem Dr. hab. n. med. Jarosława Jóźwiaka,
dogodną formę zatrudnienia,

ogromną szansę na rozwój i doskonalenie swoich kompetencji,

przyjazną atmosferę pracy,

stale powiększającą się bazę pacjentów,

elastyczny grafik i formę współpracy (praca z poradni we Wrocławiu lub zdalnie).

Wymagania:

doświadczenie w zawodzie lub umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

mile widziana własna baza pacjentów (większe wynagrodzenie),

przyjazne nastawienie do pacjentów oraz otoczenia.

Obowiązki:

prowadzenie terapii psychiatrycznych,

współpraca z pozostałym personelem kliniki,

możliwość wdrażania swoich pomysłów w obrębie rozwoju placówki.