Lekarz Psychiatra/Psychiatra Dzieci i Młodzieży

Miejsce pracy:Komorniki
Region:wielkopolskie
Specjalizacja:Psychiatria
Pracodawca:Fractal Concept
Dołącz do Naszego Zespołu!

Jesteśmy renomowaną placówką medyczną specjalizującą się w opiece psychologicznej i zdrowiu psychicznym. Poszukujemy psychiatry, który dołączy do naszego zespołu w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom z różnorodnymi potrzebami zdrowotnymi.

Oferujemy:
-Możliwość pracy w dynamicznym i wspierającym środowisku.
-Współpracę z zespołem wykwalifikowanych specjalistów.
-Bogatą bazę pacjentów i możliwość rozwoju własnej praktyki.
-Elastyczne godziny pracy, które można dostosować do własnego planu.
-Nowoczesne zaplecze diagnostyczne i terapeutyczne.
-Pełen grafik pacjentów (NFZ i Komercja).

Wymagania:
-Wykształcenie medyczne oraz specjalizacja z zakresu psychiatrii.
-Licencja do wykonywania zawodu lekarza.
-Doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi.
-Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej.
-Zaangażowanie w rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności.

Obowiązki:
-Diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi zaburzeniami psychicznymi.
-Opracowywanie planów terapeutycznych i monitorowanie postępów.
-Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołowego podejścia do opieki zdrowotnej.
-Prowadzenie konsultacji oraz udzielanie wsparcia pacjentom i ich rodzinom.

Jeśli jesteś zaangażowanym i empatycznym psychiatrą, gotowym do pracy w profesjonalnym zespole i dbania o dobro pacjentów, zapraszamy do aplikowania!