Bielsko-Biała Lekarz ORTOPEDA

Miejsce pracy:Bielsko-Biała
Region:śląskie
Specjalizacja:Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Pracodawca:Galmedic
Prywatne Centrum Medyczne w Bielsko-Białej, w związku z prężnym rozwojem, poszukuje do współpracy lekarza ORTOPEDY

Oczekiwania:
-specjalizacja w zakresie ortopedii, mile widziani również lekarze w trakcie specjalizacji
-aktualne prawo wykonywania zawodu
-umiejętność obsługi komputera
-odpowiedzialność oraz rzetelność
-empatyczne podejście do pacjentów
Oferujemy:
-współpracę w komfortowych warunkach w elastycznym przedziale czasu
-niezbędne narzędzia pracy
-zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub umowę zlecenie
-dobrą organizację pracy (wsparcie rejestracji oraz kadry zarządzającej)
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pacjentów wyłącznie komercyjnych
-aktywną promocję lekarza poprzez portal Znany Lekarz

Zadania:
-przeprowadzanie konsultacji w zakresie ortopedii
-wykonywanie diagnostyki USG
-wykonywanie iniekcji dostawowych oraz iniekcji kwasem hialuronowym
-drobne zabiegi ortopedyczne (w zależności od umiejętności i możliwości lekarza)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny