Kierownik POradni Ortodoncji

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Ortodoncja
Pracodawca:Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.
Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. 00-301 Warszawa, ul. Nowy Zjazd 1,
Specjalistyczna przychodnia stomatologiczna zatrudni lekarza dentystę na stanowisko Kierownika Poradni Ortodoncji
Główne zadania:
1) bieżące zarządzanie komórką organizacyjną oraz podległym personelem, a także realizowanie zadań wchodzących w zakres działalności podległej komórki organizacyjnej,
2) bieżący nadzór, merytoryczny i ilościowy, nad realizacją umowy zawartej z płatnikiem publicznym, w zakresie przydzielonym podległej komórce organizacyjnej i poszczególnym lekarzom,
3) opracowanie harmonogramu pracy w podległej komórce organizacyjnej, w tym planu urlopów lekarzy i personelu pomocniczego, zapewniającego ciągłość pracy oraz terminowe wykonywanie powierzonych zadań, z uwzględnieniem trybu pracy zmianowej,
4) przydzielanie zadań, bieżąca kontrola i ocena wywiązywania się z obowiązków przez podległych pracowników oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów,
5) zapewnienie prawidłowego przepływu informacji związanych z leczeniem pacjentów i zarządzaniem komórką organizacyjną,
6) nadzór nad wykonywaniem prac zleconych stażystom specjalizacyjnym i podyplomowym przez kierowników specjalizacji i koordynatorów staży podyplomowych oraz wyznaczanie opiekunów dla studentów i praktykantów,
7) nadzór nad zaopatrzeniem komórki organizacyjnej w środki niezbędne do sprawnej realizacji zadań,
8) bezpośredni nadzór nad terminowością przydatności leków i materiałów medycznych znajdujących się w poradniach,
9) nadzór nad racjonalnym i zgodnym z przeznaczeniem wykorzystaniem powierzonych komórce organizacyjnej środków i składników majątku, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki lekami, materiałami medycznymi oraz właściwą eksploatacją sprzętu,
10) zapewnienie bezpieczeństwa pracy podległego personelu i bezpieczeństwa pacjenta,
11) nadzór nad przestrzeganiem praw pacjenta i etyki zawodowej, dyscypliny pracy jak również przepisów i instrukcji sanitarno-epidemiologicznych, BHP i p.poż. przez podległy personel,
12) udzielanie stomatologicznych świadczeń zdrowotnych zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i odpowiednimi umiejętnościami, w szczególności w zakresie ortodoncji;
13) realizacja stomatologicznych świadczeń zdrowotnych w ramach umowy, zawartej z płatnikiem publicznym, w przydzielonym zakresie, odpowiednim do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji;
14) realizacja stomatologicznych świadczeń zdrowotnych oferowanym pacjentom świadczonych odpłatnie w przydzielonym zakresie, odpowiednim do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji;
15) udzielanie specjalistycznych porad pacjentom w szczególności z zakresu ortodoncji;
16) sprawowanie funkcji kierownika specjalizacji lekarzy, w ramach staży specjalizacyjnych w dziedzinie ortodoncji oraz opiekuna dla lekarzy dentystów – stażystów podyplomowych
Oferujemy: pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej lub umowy o pracę
• pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (godziny pracy pomiędzy 7.00 a 20.00)
• wykonywanie gwarantowanych świadczeń zdrowotnych w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnych (pełen zakres)
• dużą liczbę pacjentów
• nowocześnie wyposażone gabinety i sale zabiegowe
• pracę w zespole wielu lekarzy
• możliwość konsultacji i współpracy z specjalistami ze wszystkich dziedzin stomatologii
Warunki finansowe ustalane indywidualnie podczas spotkania

Wymagania konieczne:
• prawo wykonywania lekarza dentysty
• specjalizacja w dziedzinie ortodoncji
• doświadczenie zawodowe minimum 4 lata