Optometrysta/Refrakcjonista

Miejsce pracy:Płock
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Okulistyka
Pracodawca:Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o.
Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. w Płocku zatrudni Optometrystę/Refrakcjonistę.
Twój zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie badań wzroku z zakresu refrakcji
- Profesjonalny dobór korekcji okularowej oraz ocena przedniego odcinka oka
- Rekomendowanie produktów najbardziej dopasowanych do potrzeb wzrokowych pacjenta
- Współpraca z lekarzem w zakresie badań okulistycznych

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe
- wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B) i elastyczne godziny pracy
- możliwość doskonalenia i poszerzania kompetencji zawodowych
- pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentami
- program zniżek pracowniczych w zakresie ubezpieczeń
Nasze wymagania:
- Ukończone studia w zakresie optometrii/ukończony kurs specjalistyczny z zakresu refrakcji
- Doświadczenie w pracy na stanowisku optometrysty / refrakcjonisty min. 6 miesięcy
- Wysoka kultura osobista i komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole