C.M Veritamed zatrudni Okulistę, Laryngologa -(bez NFZ)W-wa

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Okulistyka, Otorynolaryngologia
Pracodawca:Centrum Medyczne Veritamed Sp. z o.o.
Specjalizacje: okulistyka,otolaryngologia
Miejsce pracy: Warszawa (Mazowieckie)
Pracodawaca: VERITAMED Sp. z o.o.
Informacje dodatkowe:
Do naszego Centrum Medycznego poszukujemy Lekarzy specjalistów, m.in.:

Specjalizacje: okulistyka, otolaryngologia, alergologia, foniatria, dermatologia-med.estetyczna

Opis stanowiska:
• udzielanie świadczeń medycznych na terenie Warszawy (ul. Długa27), w tym przyjmowanie,
diagnozowanie, terapia Pacjentów oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej.

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji lub w trakcie.
• czynne prawo wykonywania zawodu
• nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
• prawo do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS
• podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)
• znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• umowę cywilnoprawną o współpracy
• b. atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji lekarzy są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w obecnej rekrutacji i w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, oraz akceptuje Politykę Prywatności dostępną na stronie Veritamed/polityka-prywatności” .