Lekarz neurolog

Miejsce pracy:Świebodzin
Region:lubuskie
Specjalizacja:Neurologia
Pracodawca:Grupa Nowy Szpital Holding S.A. Nowy Szpital w Świebodzinie
Nowy Szpital w Świebodzinie podejmie współpracę z lekarzem neurologiem.
Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie neurologii w poradni neurologicznej
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie neurologii.
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia,
Możliwość pełnienia dyżurów,
Duże możliwości rozwoju zawodowego,
Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.