Lekarz

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Medycyna ratunkowa
Pracodawca: Centrum Medyczne PETRA MEDICA Sp z o.o. Placówka przy Grochowskiej
Prezes Spółki PETRA MEDICA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 166, w związku z realizowaną umową na zapewnienie zabezpieczenia medycznego na potrzeby imprez organizowanych na terenie PGE Narodowego lub/i na terenach zewnętrznych, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: LEKARZA.

Wymagania:
- aktualne prawo wykonywania zawodu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
- co najmniej trzy letnie doświadczenie w udzielaniu świadczeń zdrowotnych,
- znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację z poszkodowanymi,
- brak widocznych tatuaży oraz ozdób niemożliwych do zdjęcia,
- umiejętność pracy w zespole,
- łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
- punktualność, wysoka kultura osobista,
- dodatkowymi atutami są doświadczenie zawodowe, znajomość dodatkowych języków obcych

Zakres obowiązków:
- udzielanie świadczeń zdrowotnych na terenie PGE Narodowego w ramach zabezpieczenia medycznego,
- współpraca z Koordynatorem Medycznym i Służbą Medyczną,
- znajomość wytycznych, procedur, regulaminów obowiązujących w trakcie zabezpieczenia medycznego,
- uczestnictwo w odprawach zabezpieczenia medycznego,
- odpowiedzialność za powierzony sprzęt oraz stanowisko pracy,
- znajomość przepisów UEFA, PZPN, FIFA dotyczących czynności medycznych,
- znajomość przepisów z zakresu kontroli antydopingowej WADA.

Wymagane dokumenty i Oświadczenia:
- CV wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych,
- kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie kierunkowe i doświadczenie zawodowe,
- kopia dokumentu potwierdzającego uzyskania stosownych certyfikatów,
- kopia dokumentu zaświadczającego znajomość języka angielskiego.

DOKUMENTY NALEŻY SKŁADAĆ DO 6 MAJA 2019 ROKU