Lekarz badania EMG, Lekarz Szpitalny Oddział Ratunkowy

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Neurologia, Medycyna ratunkowa
Pracodawca:Centralny Szpital Kliniczny MSWiA Warszawa.
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie zatrudni lekarza neurologa w Pracowni EMG.
Zakres zadań:
 wykonywanie badań elektromiografii,
Wymagania:
 prawo wykonywania zawodu,
 specjalizacja w dziedzinie neurologii,
 kwalifikacje w zakresie oceny i opisywania badań EMG.
DYREKTOR
CENTRALNEGO SZPITALA KLINICZNEGO MSWiA W WARSZAWIE
UL.WOŁOSKA 137, 02-507 Warszawa
ogłasza konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez indywidualne/indywidualne
specjalistyczne praktyki lekarskie w zakładzie leczniczym – Szpitalny Oddział Ratunkowy.
Proponowana maksymalna kwota należności za jedną godzinę wykonywania świadczeń wynosi 150 zł lub 110 zł,
w zależności od deklarowanej liczby godzin.
Szczegóły ogłoszenia oraz materiały konkursowe dostępne na stronie szpitala.
Forma zatrudnienia: umowa cywilnoprawna.
Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail.
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Informuję, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, ul. Wołoska 137 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.
Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.