Kierownik Izby Przyjęć - Piaseczno

Miejsce pracy:Piaseczno
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Medycyna ratunkowa, Choroby wewnętrzne
Pracodawca:EMC SZPITALE. Szpital Św. Anny w Piasecznie
Grupa EMC Szpitale jest największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Anny w Piasecznie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Izby Przyjęć.

Miejsce pracy: – Szpital św. Anny w Piasecznie

Opis stanowiska:
-kierowanie Szpitalną Izbą Przyjęć
-planowanie i nadzorowanie pracy na izbie przyjęć, w tym zabezpieczenie ciągłości pracy
-koordynowanie pracy podległego zespołu
-nadzór nad prawidłowym realizowaniem świadczeń medycznych
-prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania:
-ukończona specjalizacja z chorób wewnętrznych lub medycyny ratunkowej lub chirurgii
-aktualne prawo wykonywania zawodu
-mile widziane doświadczenie w pracy na Izbie Przyjęć/SOR
-wysokorozwinięte umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność
-nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
-podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki finansowe
-zatrudnienie w oparciu o formę kontraktu
-udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych
-możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy, dzięki stosowaniu nowoczesnych metod pracy
-pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie