Thumb logo scanmed partner 2048x896

Szpital św. Rafała w Krakowie zatrudni Gastroenterologa

Miejsce pracy:Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Gastroenterologia
Pracodawca:Scanmed S.A.
SCANMED S.A. będąc częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare, jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) poszukuje talentów, wybitnych specjalistów, partnerów do wspólnego kreowania rzeczywistości.
Lekarz- Gastroenterolog

Miejsce pracy: Kraków
Zakres zadań i obowiązków:
• Wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza Gastroenterologa
•Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów.
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi.
• Udzielanie pacjentom wyczerpujących informacji na temat stanu ich zdrowia i postępowania w trakcie leczenia.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
• Kontrola i właściwa gospodarka lekami, materiałem i sprzętem medycznym.
Wymagania:

• Dyplom
• Posiadanie II stopnia specjalizacji
• Doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza Gastroenterologa
• Mile widziane również osoby w trakcie specjalizacji
• Prawo do wykonywania zawodu
• Orientacja na pacjenta/klienta zewnętrznego i wewnętrznego
• Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
Oferujemy:
• atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia,
• rozwój zawodowy w jednej z największych firm medycznych w Polsce,
• codzienną współpracę z profesjonalistami,
• dodatkowy system benefitów,
• udział szkoleniach i konferencjach.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do przesłania swojej aplikacji I w tytule wiadomości wpisując:
„Lekarz Gastroenterologa” oraz nazwę interesującej Państwa lokalizacji.
Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie dobrowolnie przeze mnie podanych, wykraczających poza katalog danych, jakich może ode mnie żądać pracodawca na podstawie przepisów Kodeksu pracy oraz innych właściwych ustaw i aktów wykonawczych, przez Scanmed SA, ul. Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Grupy Scanmed w zakładce RODO