Gastroenterolog

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Gastroenterologia
Pracodawca:DCG Centrum Medyczne
W związku z ciągłym poszerzaniem działalności chętnie nawiążemy współpracę z lekarzem gastroenterologiem

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy lekarzy w trakcie specjalizacji oraz specjalistów. Oferujemy pracę w ramach prywatnej opieki zdrowotnej dla pacjentów.

Oferujemy:

-współpraca na podstawie umowy o pracę lub kontrakt
-szerokie możliwości rozwoju
-najnowocześniejszy sprzęt
-świeżo wyremontowane gabinety
-2 sale operacyjne do zabiegów 1 dnia
-profesjonalny zespół pielęgniarek zabiegowych
-możliwości wprowadzania nowych usług
-bardzo dużą bazę pacjentów
-budowanie marki osobistej
-wsparcie techniczne i szkolenie IT
-pracę w rodzinnej atmosferze

Zakres obowiązków:

-realizacja świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej
-diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
-prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną
-skrupulatne wypełnianie dokumentacji medycznej

Wymagania:

-specjalizacja z gastroenterologii lub w trakcie specjalizacji
-aktualne prawo do wykonywania zawodu
-doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz empatia w kontaktach z pacjentami
-dobra organizacja pracy własnej