Dermatolog - również w trakcie specjalizacji

Miejsce pracy:Legnica
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Dermatologia i wenerologia
Pracodawca:Vita Plus/Dajax Centrum Medyczne
Vita Plus - Prywatna Opieka Medyczna to nowoczesne centrum medyczne, które stawia na wysokiej jakości opiekę zdrowotną i komfort pacjentów. Nasza placówka skupia się na profesjonalizmie oraz indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. W związku z rozwojem naszej oferty medycznej poszukujemy doświadczonego Lekarza Dermatologa, gotowego dołączyć do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz konsultacji z pacjentami.
- Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej.
- Realizacja procedur medycznych z zakresu dermatologii, mile widziane wykonywanie zabiegów.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Umiejętność budowania relacji z pacjentami oraz zdolności komunikacyjne.
- Prawo wykonywania zawodu w Polsce.

Co oferujemy:
- Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się placówce medycznej.
- Współpracę z zespołem wykwalifikowanych specjalistów.
- Dostęp do nowoczesnego sprzętu i najnowszych technologii.
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
- Elastyczne godziny pracy.

Dołącz do naszego zespołu w Vita Plus - Prywatna Opieka Medyczna i rozwijaj swoją pasję w otoczeniu profesjonalistów. Zapewniamy środowisko, które sprzyja zarówno profesjonalnemu, jak i osobistemu rozwojowi. Czekamy na Twoje zgłoszenie!