Bielsko-Biała DERMATOLOG

Miejsce pracy:Bielsko-Biała
Region:śląskie
Specjalizacja:Dermatologia i wenerologia
Pracodawca:Galmedic
Prywatne Centrum Medyczne w Bielsko-Białej, w związku z prężnym rozwojem poszukuje do współpracy lekarza DERMATOLOGA

Oczekiwania:
-specjalizacja w zakresie dermatologii, mile widziani także lekarze w trakcie specjalizacji
-aktualne prawo wykonywania zawodu
-umiejętność obsługi komputera
-odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy:
-współpracę w komfortowych warunkach w elastycznym przedziale czasu
-niezbędne narzędzia pracy
-zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub umowę zlecenie
-dobrą organizację pracy (wsparcie rejestracji oraz kadry zarządzającej)
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pacjentów wyłącznie komercyjnych

Zadania:
-przeprowadzanie konsultacji w zakresie dermatologii oraz dermatologii chirurgicznej
-wykonywanie badań dermatoskopowych
-usuwanie zmian skórnych (w tym kwalifikacja do usuwania zmian chirurgicznych/współpraca z chirurgiem)
-drobne zabiegi dermatologiczne (w zależności od możliwości i umiejętności lekarza)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez e-mail lub telefoniczny.