LEKARZ POZ - Falck Medycyna, Kędzierzyn-Koźle

Miejsce pracy:Kędzierzyn- Koźle
Region:opolskie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Pracodawca:Centrum Medyczne Falck w Kędzierzynie- Koźlu
FALCK MEDYCYNA jest dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.

Do naszego Centrum Medycznego Falck w KĘDZIERZYN-KOŹLE przy ul. MOSTOWA 23 poszukujemy:

LEKARZA POZ

Zakres obowiązków:
• Konsultacje lekarskie pacjentów w ramach POZ
• Tworzenie listy aktywnej pacjentów

Wymagania:

• Lekarz ze specjalizacją z medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej lub ze specjalizacją z chorób wewnętrznych lub Lekarz z uprawnieniami POZ

Informacje dodatkowe:

• Rodzaj umowy: Zlecenie lub kontrakt
• Wynagrodzenie: godzinowe
• Dni pracy: pn-pt
• Godziny pracy: 7.00-15.00

• BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.