LEKARZ na 4 godziny 16:00-20:00 - Falck Medycyna, Kraków

Miejsce pracy:Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne, Kardiologia
Pracodawca:Falck Medycyna Sp. z o.o. Oddział Kraków
FALCK MEDYCYNA jest dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz podmiotem zapewniającym
opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.
Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów
i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Do naszej placówki w KRAKOWIE ul. Mazowiecka 3-4 poszukujemy:

LEKARZA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Konsultacje lekarskie pacjentów w obszarze chorób wewnętrznych

WYMAGANIA:

• Aktualne Prawo Wykonywania Zawodu

WYMIAR CZASU PRACY:

• 3-4 godziny 1-2 razy w tygodniu 16:00-20:00 lub 8:00-12:00

RODZAJ UMOWY:

• Kontrakt, umowa zlecenie lub umowa o pracę

OFERUJEMY:

• Pracę w firmie o przyjaznym środowiskiem pracy i kulturze organizacyjnej opartej na wartościach i relacjach,
• Możliwość szkoleń i rozwoju,
• Karta sportowa i prywatna opieka medyczna na korzystnych warunkach,
• Niezbędne narzędzia pracy.