Lekarz medycyny rodzinnej

Miejsce pracy:Lublin
Region:lubelskie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Zdrowia KUL
NZOZ Poradnia Zdrowia KUL prowadzona przez Fundację Rozwoju KUL to prężnie rozwijająca się placówka medyczna. Oferuje fachową opiekę lekarską dla studentów i pracowników Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz wszystkich mieszkańców Lublina. Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra medyczna oraz najnowszy technologicznie sprzęt gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług dla pacjenta.
Obecnie poszukujemy pracownika, który zatrudniony będzie na stanowisku:

Lekarz rodzinny
Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
• Badania pacjentów z zakresu medycyny rodzinnej
• Elastyczne godziny pracy

Od kandydatów oczekujemy:
• Specjalizacji z medycyny rodzinnej/chorób wewnętrznych
• Minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na tym stanowisku
• Sprawnego posługiwania się programami komputerowymi (dla lekarzy)
• Zaangażowania w pracę
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji z pacjentem
• Mile widziana dodatkowa specjalizacja z medycyny pracy

Oferujemy:
• Przyjazne środowisko pracy
• Pracę w wykwalifikowanym zespole
• Pomoc ze strony współpracowników
• Możliwość zawarcia umowy o pracę/zlecenia/kontraktu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Rozwoju KUL z siedzibą w Lublinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja Rozwoju KUL z siedzibą w Lublinie przy al. Racławickich 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.