Nowy folder
Kierownik Medyczny - Wrocław
Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie
Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Praca w Centrum Medycznym LUX MED we Wrocławiu

Zadania:
Nadzór nad jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług medycznych w Centrum Medycznym, zapewnienie realizacji usługi medycznej zgodnie z procedurami i instrukcjami medycznymi, przyjętymi w Grupie LUX MED oraz dbanie o wysokie standardy obsługi Pacjenta, wdrażanie, realizacja i monitoring standardów medycznych, procedur i instrukcji medycznych, kontrola i analiza dokumentacji medycznej, rekrutacja lekarzy i kierowanie zespołem lekarskim.

Oczekiwania:
wykształcenie wyższe medyczne – lekarskie oraz ukończony II stopień specjalizacji lub specjalizacja wg nowego tryb, czynne prawo wykonywania zawodu;
mile widziana znajomość języka angielskiego, odpowiedzialność, łatwość podejmowania decyzji, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Znasz lekarza którego chciałbyś/chciałabyś polecić do pracy w LUX MED?
Wejdź na platformę luxmed.sharehire.pl
Sprawdź kogo szukamy i zgłaszaj swoje rekomendacje.
Ogloszenie nieaktywne dfb6e500eaedc81f168516191b17c34199f36782b8ec80c8d2975f40180f79ac