Nowy folder
Kierownik Medyczny (Lekarz) - Bobrowiecka 1/Puławska 15
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Centrum Medyczne LUX MED (Bobrowiecka 1 / Puławska 15) w Warszawie zatrudni lekarza specjalistę na stanowisku Kierownika Medycznego.

Twoje zadania:
• Nadzór nad jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług medycznych w Centrum Medycznym;
• Zapewnienie realizacji usługi medycznej zgodnie z procedurami i instrukcjami medycznymi, przyjętymi w Grupie LUX MED oraz dbanie o standardy obsługi Pacjenta;
• Wdrażanie, realizacja i monitoring standardów medycznych, procedur i instrukcji medycznych;
• Kontrola i analiza dokumentacji medycznej;
• Sporządzanie raportów i analiz z działalności medycznej przychodni;
• Analiza kosztów usług medycznych;
• Rekrutacja lekarzy i kierowanie zespołem lekarskim.

My zadbamy o:
• Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów;
• Elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance;
• Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna,
• Ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, pomoc prawna;
• Dobrą współpracę i pomoc zespołu wspierającego;
• Możliwość uzyskania punktów edukacyjnych akredytowanych przez Izby Lekarskie;
• Komfortowe wprowadzenie, zapoznanie ze standardami i procedurami;
• Serdeczną atmosferę - po prostu lubimy ze sobą pracować!

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
• Wymagane wykształcenie wyższe medyczne;
• Minimum 3 lata pracy na samodzielnym stanowisku;
• Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem lub jednostką medyczną;
• Silne nastawienie na jakość obsługi Pacjenta;
• Mile widziana znajomość języka angielskiego;
• Doświadczenie w zakresie oceny technologii medycznych lub analizy i kontroli kosztów usług medycznych będzie dodatkowym atutem.
• Odpowiedzialność, łatwość podejmowania decyzji.
Znasz lekarza którego chciałbyś/chciałabyś polecić do pracy w LUX MED?
Wejdź na platformę luxmed.sharehire.pl
Sprawdź kogo szukamy i zgłaszaj swoje rekomendacje.