Nowy folder
Dyrektor Centrum Medycznego - Poznań
Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie
Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Oferujemy:

Możliwości rozwoju w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem swojej branży;
Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
Rozbudowany wachlarz dodatków pozapłacowych;
Niezbędne narzędzia do pracy;
Miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną opartą na wartościach i standardach etycznych.

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe - preferowane medyczne;
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu placówką służby zdrowia i znajomość rynku;
Umiejętność rozwiązywania konfliktów;
Komunikatywność;
Ukierunkowanie na realizację celów;
Umiejętność motywowania siebie, jak i innych.

Zadania:

Zarządzanie operacyjne Centrum Medycznym;
Zarządzanie budżetem, kosztami i przychodami Centrum Medycznego;
Zarządzanie zasobami ludzkimi;
Zapewnienie odpowiedniej jakości usług i bezpieczeństwa medycznego;
Uczestnictwo w spotkaniach sprzedażowych i rozmowach z Klientami.
Znasz lekarza którego chciałbyś/chciałabyś polecić do pracy w LUX MED?
Wejdź na platformę luxmed.sharehire.pl
Sprawdź kogo szukamy i zgłaszaj swoje rekomendacje.
Ogloszenie nieaktywne dfb6e500eaedc81f168516191b17c34199f36782b8ec80c8d2975f40180f79ac