Lekarz Stomatolog

Miejsce pracy:Bydgoszcz
Region:kujawsko-pomorskie
Specjalizacja:Chirurgia stomatologiczna
Pracodawca:CorsonHR Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do rejestru 7933)
Jesteśmy firmą doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru 7933) skoncentrowaną na rekrutacji Kandydatów na stanowiska kluczowe w firmach, specjalistyczne, techniczne oraz wysokie. Naszych Klientów wspieramy również testami kompetencyjnymi Thomas International.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, renomowanej Kliniki Dentystycznej w Bydgoszczy poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

LEKARZA STOMATOLOGA
Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
Wykonywanie przeglądów oraz zabiegów dentystycznych m. in. w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej, implantologicznej
Leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych
Diagnostyka oraz dobór odpowiedniego leczenia

Poszukiwane kompetencje:
Doświadczenie w pracy jako lekarz stomatolog ok. 5-10 lat
Umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z pacjentem
Wysoka etyka zawodowa
Chęć rozwoju w kierunku chirurgii szczękowej
Zaangażowanie
Rzetelność i dokładność
Wysokie kompetencje interpersonalne

Oferujemy:
Praca w renomowanej klinice dentystycznej z najnowocześniejszym sprzętem specjalistycznym
Możliwość specjalizacji w kierunku chirurgii szczękowej
Współpraca z doświadczonym gronem specjalistów
Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera pracy
Wszelkie szkolenia
Zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą
Klinika zapewnia klientów oraz troszczy się o prowadzenie wszelkiej dokumentacji dentystycznej

W CV prosimy o umieszczanie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 8 lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info(małpa)corson.pl, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza Stomatologa. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."