Lekarz Chirurg - Toruń

Miejsce pracy:Toruń
Region:kujawsko-pomorskie
Specjalizacja:Chirurgia ogólna
Pracodawca:Szpital Specjalistyczny Matopat
SZPITAL SPECJALISTYCZNY MATOPAT oraz PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MATOPAT W TORUNIU – stanowią część GRUPY TZMO.

Od 23 lat placówka świadczy usługi medyczne na najwyższym, europejskim poziomie. Zatrudniamy ponad 180 osób, w tym większość stanowi wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Lekarz Chirurg
Miejsce pracy: Toruń, ul. Storczykowa 8/10

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
konsultowanie pacjentów w Poradni Chirurgicznej,
leczenie pacjentów Oddziału Chirurgicznego.

NASZE WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe medyczne,
uzyskana specjalizacja z zakresu chirurgii lub ostatnie lata rezydentury w tej specjalizacji,
aktualne prawo wykonywania zawodu,
profesjonalizm, samodzielność i partnerstwo w podejściu do pacjenta,
znajomość obsługi komputera.

TO OFERUJEMY:
zatrudnienie na zasadach umowy cywilno-prawnej (kontraktu) lub umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w zespole wysokiej klasy specjalistów w doskonale wyposażonej poradni oraz na oddziale chirurgicznym i bloku operacyjnym szpitala,
możliwość doskonalenia i dalszego rozwoju w obszarze swojej specjalizacji w gronie doświadczonych osób,
pomoc w relokacji.

Zgłoszenia prosimy kierować za pośrednictwem formularza: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=bf13e65a168a4ceaa41328bc56e909fe

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.