Lekarz specjalista - Poradnie Spółki Copernicus

Miejsce pracy:Gdańsk
Region:pomorskie
Specjalizacja:Neurologia dziecięca, Chirurgia naczyniowa
Pracodawca:COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Lekarz specjalista w zakresie:
• chirurgii naczyniowej
• gastroenterologii
• okulistyki
• otolaryngologii
• kardiologii
• medycyny rodzinnej
• neurologii dziecięcej

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe
• elastyczność w odniesieniu do formy zatrudnienia oraz warunków współpracy

Podstawowe zadania na stanowisku:

• udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradniach (działających w ramach Przychodni Przyszpitalnych Spółki) zgodnie z zakresem specjalizacji

Wymagania:

• posiadanie pełnych kwalifikacji do wykonywania zadań w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych

Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).

Informujemy, że Administratorem danych jest Copernicus PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1-6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.