Poszukujemy Lekarza Anestezjologa

Miejsce pracy:Toruń
Region:kujawsko-pomorskie
Specjalizacja:Anestezjologia i intensywna terapia
Pracodawca:Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Toruniu
Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy im. ks. J. Popiełuszki w Toruniu zatrudni lekarza anestezjologa.

Zakres obowiązków:
- zapewnienie konsultacji (nie mniej niż 2 razy w tygodniu i porady na wezwanie w razie potrzeby) dla ok. 14 pacjentów, współpraca z lekarzami udzielającymi świadczenia zdrowotne w Zakładzie.

Wymagania:
- lekarz specjalista w dziedzinie anestezjologii lub anestezjologii i reanimacji lub anestezjologii i intensywnej terapii, lub
- lekarz ze specjalizacją I stopnia w dziedzinie anestezjologii lub anestezjologii i reanimacji lub anestezjologii i intensywnej terapii, lub
- lekarz w trakcie specjalizacji z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii.

Oferujemy:
- stabilność warunków zatrudnienia i wynagrodzenia,
- formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie.