Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Medyczny Centrum

Specjalizacja:
Region: Miejsce pracy: Warszawa

Szczegóły oferty
Warszawa:
Centrum Medycyny Pracy ul. Cybernetyki 19 (1/4 etatu)
Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie 96 (1/2 etatu)

Jeśli posiadasz:
• wykształcenie lekarskie (ukończona dowolna specjalizacja) i czynnie wykonujesz zawód lekarza,
• mile widziane doświadczenie w zarządzaniu,
• umiejętność dzielenia się wiedzą,
• umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
• umiejętność budowania relacji międzyludzkich,
• umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju na stanowisku kierowniczym,
• stabilne zatrudnienie na 1/4 lub 1/2 etatu,
• elastyczne godziny pracy,
• pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi,
• prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
• dostęp i dofinansowanie usług dostępnych na platformie Medicover Benefits,(np. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW, miejsce parkingowe i inne,
• narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon.

Twoje zadania:
• nadzór nad jakością usług medycznych w Centrach Medycznych na terenie Warszawy,
• planowanie i wdrażanie działań mających na celu utrzymanie standardów medycznych,
• nadzór nad kosztami medycznymi oraz planowanie i wdrażanie działań naprawczych,
• nadzór nad poprawnością dokumentacji medycznej,
• udział w procesie rozpatrywania reklamacji pacjentów.