Szpital pilnie zatrudni lekarza na Oddział Toksykologii

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Toksykologia kliniczna
Pracodawca:Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej
Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
zatrudni:
starszego asystenta
Oddział Toksykologii i Chorób Wewnętrznych
Podstawowe zadania, jakie będą należały do obowiązków pracownika:
1. Praca w Oddziale Toksykologii i Chorób Wewnętrznych.
2. Konsultacje toksykologiczne i internistyczne.
3. Pełnienie dyżurów medycznych.
Wymagania:
1. Specjalizacja z zakresu toksykologii klinicznej lub specjalizacja II stopnia z zakresu
chorób wewnętrznych lub specjalizacja z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii
(konieczna deklaracja zrealizowania specjalizacji z zakresu toksykologii klinicznej).
2. Mile widziane umiejętności z zakresu intensywnej terapii i prowadzenia dializy
pozaustrojowej.
Oferujemy:
1. stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
2. pracę w nowym obiekcie o wysokim standardzie,
3. okazję do rozwoju w dynamicznym otoczeniu,
4. przyjazną atmosferę pracy.
Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy składać w siedzibie Szpitala - ul. Gen. Fieldorfa 2 we
Wrocławiu w sekretariacie dyrekcji na I piętrze lub na adres mailowy.
Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tylko te oferty, które spełniają wymogi
zawarte w ogłoszeniu i zawierają klauzulę - zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów
rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny, ul. Gen. A. E. Fieldorfa 2, 54-049 Wrocław, danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie w celu rekrutacji i ewentualnego dalszego zatrudnienia zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Dane zbierane są przez Szpital im. Marciniaka dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Szpital im. Marciniaka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.