STOMATOLOGA, Falck Medycyna, Warszawa

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Stomatologia ogólna
Pracodawca:Falck Medycyna Sp. z o.o. Oddział Warszawa - Stawki
FALCK MEDYCYNA jest dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym. Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Aktualnie do naszej nowoczesnej placówki w WARSZAWIE przy ulicy STAWKI 2 poszukujemy

LEKARZA STOMATOLOGA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Leczenie stomatologiczne dorosłych i dzieci w ramach wizyt prywatnych

WYMAGANIA:

• Dyplom stomatologa
• Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
• Umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentami

INFORMACJE DODATKOWE:

LOKALIZACJA: Warszawa, ul. Stawki 2

• Nowy, nowocześnie wyposażony gabinet
• Parking przed przychodnią
• Wymiar czasu pracy: 1-2 raz w tygodniu 4-5 godzin
• Rodzaj umowy: kontrakt lub umowa zlecenie
• Wynagrodzenie: procentowe

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy