Lekarz Radiolog

Miejsce pracy:Piaseczno
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Radiologia i diagnostyka obrazowa
Pracodawca:EMC SZPITALE. Szpital Św. Anny w Piasecznie
EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Lekarz Radiolog do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Opis stanowiska:
wykonywanie USG i/lub praca w pracowni rtg i TK,

udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej,
prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:
aktualne prawo wykonywania zawodu,

specjalizacja z zakresu radiologii lub w trakcie specjalizacji,

umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobista,

wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielenia świadczeń medycznych.

Oferujemy:
atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,

możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje,

wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,

pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.