Poleć nam lekarza do współpracy i odbierz nagrodę!

#PracujDlaZdrowia #ProgramPoleceń

Więcej

Więcej

PZU Zdrowie to jeden z największych operatorów medycznych w Polsce.
Nasza sieć liczy już 130 wielospecjalistycznych placówek, w tym pracownie diagnostyki obrazowej.
Dodatkowo współpracujemy z 2400 placówkami partnerskimi w ponad 600 miastach.

Dołącz do Zespołu PZU Zdrowie, aby realizować się zawodowo i jednocześnie pomagać innym.

Lekarz Radiolog - Gdynia

Specjalizacja: Radiologia i diagnostyka obrazowa
Gdynia, pomorskie

Twój zakres obowiązków:
• Kompleksowa opieka nad Pacjentem
• Wykonywanie procedur medycznych wg posiadanych umiejętności
• Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

Nasze wymagania:
• Wysoka kultura osobista
• Aktualne prawo wykonywania zawodu

To oferujemy:
• Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne w Gdyni
• Umowa B2B
• Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
• Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
• Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
• Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych