Detoks/OTU- dyżury

Miejsce pracy:Piaseczno, mazowieckie
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Psychiatria
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień w Konstancinie- Jeziorna pod Warszawą zatrudni lekarza psychiatrę i/lub lekarza w trakcie specjalizacji z psychiatrii.

Opis stanowiska: udzielanie świadczeń medycznych, konsultacje lekarskie pacjentów Ośrodka Leczenia Uzależnień. Dni i godziny pracy do uzgodnienia.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie lub kontrakt
- elastyczne godziny pracy
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość pracy (konsultacje lekarskie) również w innych placówkach w Piasecznie, w Warszawie na Mokotowie

Wymagania:
- specjalizacja z psychiatrii lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zapraszamy