Psychiatra, Psychiatra dzieci i młodzieży

Miejsce pracy:Szczecin
Region:zachodniopomorskie
Specjalizacja:Psychiatria, Psychiatria dzieci i młodzieży
Pracodawca:Centrum Psychoterapii i Wewnętrznej Równowagi W Pełni
W Centrum W Pełni tworzymy miejsce, gdzie zdrowie psychiczne naszych pacjentów jest najważniejsze. Jesteśmy nową placówką, pełną energii i chęci do działania, i szukamy Lekarza Psychiatry, który podziela nasze zaangażowanie w tworzenie przestrzeni pełnej zrozumienia i wsparcia.

Jesteśmy też otwarci na współpracę online!

Co oferujemy:
– Elastyczność umowy: Wybierz między umową zlecenie a umową partnerską – zależy nam na Twoim komforcie.
– Atrakcyjne wynagrodzenie: Doceniamy Twoje doświadczenie i umiejętności, dlatego oferujemy wynagrodzenie, które je odzwierciedla. Stawka wynosi od 65% kosztu wizyty.
– Dopasowany grafik: Twój czas jest cenny, pracuj w godzinach, które Ci odpowiadają.
– Wsparcie w rozwijaniu bazy pacjentów: Pomagamy w promocji Twoich usług, abyś mógł się rozwijać.
– Bezproblemowa administracja: Zadbamy o formalności, Ty skup się na swojej pracy.

Czego szukamy w naszym przyszłym Lekarzu Psychiatrze:

– Wykształcenie medyczne: Ukończenie studiów medycznych z tytułem specjalisty w dziedzinie psychiatrii lub jeśli jesteś w trakcie specjalizacji – zgoda Opiekuna Specjalizacji. Zapraszamy do współpracy zarówno specjalistów w psychiatrii dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
– Empatia i zrozumienie: Twoja zdolność do głębokiego zrozumienia i empatycznego podejścia do pacjentów jest dla nas niezwykle ważna.
– Elastyczność i adaptacja: Umiejętność dostosowywania się do zmieniających się potrzeb pacjentów i środowiska pracy.
– Komunikacja i współpraca: Efektywna komunikacja i zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zgranym zespole.
– Organizacja i punktualność: Znaczenie przykładasz do systematyczności, organizacji pracy i dotrzymywania terminów.
– Innowacyjność i rozwój: Otwartość na nowe metody leczenia oraz chęć ciągłego rozwoju zawodowego.

Twoje zadania:
– Konsultacje i terapia: Twoje indywidualne podejście do pacjenta jest dla nas kluczowe.
– Diagnozowanie: Twoje umiejętności pomagają ustalić najlepsze metody leczenia.
– Opinie i zaświadczenia: Tworzenie ważnej dokumentacji dla naszych pacjentów.
– Współpraca zespołowa: Razem tworzymy kompleksową opiekę nad pacjentami, pracując z innymi specjalistami.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja praca ma realny wpływ na życie innych i gdzie możesz się rozwijać, czekamy na Twoją aplikację. Razem stworzymy przestrzeń pełną zrozumienia, wsparcia i profesjonalizmu.