Lekarz psychiatra specjalista dzieci i młodzieży - Poznań

Miejsce pracy:Poznań
Region:wielkopolskie
Specjalizacja:Psychiatria dzieci i młodzieży, Psychiatria
Pracodawca:Centrum Medyczne HCP sp. z o.o. Szpital im. Św. Jana Pawła II
Centrum Zdrowia Psychicznego w Medycznym Centrum HCP Sp. z o.o. w Poznaniu zatrudni Lekarza Psychiatrę do Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży

Oczekujemy:
- specjalizacji w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży (ewentualne w trakcie drugiego roku specjalizacji) lub psychiatrii;
- komunikatywności i empatii;
- umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającym się wielooddziałowym szpitalu;
- stabilne warunki zatrudnienia (B2B, etat, umowa zlecenie);
- stałą pracę – jesteśmy zainteresowani długofalową współpracą;
- możliwość zdobywania doświadczenia w zespole specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dla których szacunek, zaangażowanie i wsparcie stanowią podstawę codziennych relacji;
- dobrą, przyjazną atmosferę w naszym Zespole.

Zakres obowiązków:
- terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi;
- konsultacje;
- porady w zakresie zdrowia psychicznego.