Lekarz pediatra/neonatolog

Miejsce pracy:Olkusz
Region:małopolskie
Specjalizacja:Pediatria, Neonatologia
Pracodawca:Grupa Nowy Szpital Holding S.A. Nowy Szpital w Olkuszu
Nowy Szpital w Olkuszu podejmie współpracę z pediatrą lub neonatologiem.

Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie pediatrii lub neonatologii na Oddziale Pediatrii.
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia. Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
Lekarz posiadający specjalizacje lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie pediatrii lub neonatologii.
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia,
Różne formy zatrudnienia,
Możliwość pełnienia wyłącznie dyżurów medycznych,
Duże możliwości rozwoju zawodowego,
Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.