Pure Clinic Lublin Centrum Medyczne zatrudni lekarzy specjalistów

Miejsce pracy:Lublin
Region:lubelskie
Specjalizacja:Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, Endokrynologia
Pracodawca:Pure Clinic
Do naszego Centrum Medycznego zatrudnimy lekarzy specjalistów m in.

Lekarza: Ginekologa, Dermatologa, Endokrynologa, Okulistę, Ortopedę, Diabetologa, Alergologa, Laryngologa i in.

Opis stanowiska:
• udzielanie świadczeń medycznych na terenie Lublina (ul. Droga Męczenników Majdanka 181), w tym przyjmowanie, diagnozowanie, terapia Pacjentów oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej.

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji lub w trakcie.
• czynne prawo wykonywania zawodu
• nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
• prawo do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS
• podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)
• znajomość obsługi komputera
• umiejętności interpersonalne

Oferujemy:
• umowę cywilnoprawną o współpracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) .
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Pure Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie".