Okulista Siedlce Praca

Miejsce pracy:Siedlce
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Okulistyka
Pracodawca:Centrum Diagnostyki i Mikrochirurgii Oka Optomed® w Siedlcach
Opis stanowiska:
Udzielanie świadczeń medycznych z zakresu okulistyki dla pacjentów korzystających z pomocy w placówkach Optomed. Badania okulistyczne i/lub zabiegi okulistyczne prowadzone są w ramach usług oferowanych przez ośrodek. Oferujemy możliwość pracy na najnowszym sprzęcie diagnostyczno-leczniczym obecnym na rynku oraz rozwoju doświadczenia klinicznego.

Wymagania:
- ukończona specjalizacja z zakresu okulistyki lub ostatni rok specjalizacji z okulistyki,

Oferujemy:
- nowoczesny system elektronicznej dokumentacji medycznej,
- atrakcyjne, konkurencyjne na rynku wynagrodzenie,
- dobrą organizację pracy i przyjazną atmosferę,
- elastyczne godziny pracy,
- pomoc merytoryczną w trudnych sytuacjach klinicznych,
- formę zatrudnienia do uzgodnienia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.