Prywatne Centrum Medyczne w Centrum Warszawy, poszukuje lekarzy Specjalistów

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, Neurochirurgia
Do naszego Centrum Medycznego poszukujemy Lekarzy specjalistów oraz w trakcie specjalizacji, m.in.:

Lekarza: Ortopedę/Neurologa/Neurochirurga/Pulmonologa/Kardiologa/Ultrasonografistę

Opis stanowiska:
- Zatrudniony Personel będzie odpowiedzialny za udzielanie świadczeń medycznych na ternie Warszawy - Centrum, w tym przyjmowanie, diagnozowanie oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej;

Wymagania:
- czynne prawo wykonywania zawodu
- nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
- prawo do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS
- znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
- b. atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).