Lekarz Neonatolog - dyżury (Lubin)

Miejsce pracy:Lubin
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Neonatologia
Pracodawca:EMC SZPITALE. Regionalne Centrum Zdrowia - Szpital w Lubinie
Miejsce pracy: Regionalne Centrum Zdrowia
Region: Lubin, dolnośląskie

Opis stanowiska
praca na Oddziale Neonatologicznym z Pododdziałem Patologii Noworodka
prowadzenie dokumentacji medycznej
współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania
aktualne prawo wykonywania zawodu
specjalizacja z neonatologii lub pediatrii II stopnia
nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
znajomość obsługi komputera

Oferujemy
pracę na dyżury lekarskie
czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
atrakcyjne warunki finansowe
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.