specjalista medycyny rodzinnej do POZ

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna
Pracodawca:Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Vital
Opis stanowiska

• Świadczenie usług w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ.
• Udzielanie świadczeń zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom ( w tym wykonywanie szczepień oraz bilansów)
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
• Ukończona specjalizacja w dziedzinie medycyny rodzinnej
• Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
• Prawo wykonywania zawodu.
• Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
• Biegła obsługa komputera

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt lekarski
• Praca na pełny lub część etatu
• Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmian w godzinach 8.00 – 15.35 lub 10.25- 18.00
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Przyjazne środowisko pracy.