Thumb logo scanmed partner 2048x896

Lekarz POZ_Kraków_Scanmed

Miejsce pracy:Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna, Pediatria
Pracodawca:Scanmed S.A.
SCANMED S.A. będąc częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare, jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) poszukuje talentów, wybitnych specjalistów, partnerów do wspólnego kreowania rzeczywistości.

Lekarz POZ (Medycyna Rodzina, Medycyna Ogólna,
Pediatria, Choroby Wewnętrzne tzw. Lekarz Internista)

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań i obowiązków:
• świadczenie usług w ramach kontraktu z NFZ,
• możliwość przyjmowania deklaracji,
• wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza specjalisty,
• udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów,
• udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi,
• prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:
• dyplom
• posiadanie II stopnia specjalizacji (opcjonalnie w trakcie specjalizacji)
• prawo wykonywania zawodu
• doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza medycyny rodzinnej, lekarza chorób wewnętrznych, internisty
• otwartość na potrzeby pacjenta/klienta zewnętrznego i wewnętrznego
• wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:
• atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia,
• rozwój zawodowy w jednej z największych firm medycznych w Polsce,
• codzienną współpracę z profesjonalistami,
• dodatkowy system benefitów
• udział szkoleniach i konferencjach.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do przesłania swojej aplikacji I w tytule wiadomości wpisując:
„Lekarz POZ” oraz nazwę interesującej Państwa lokalizacji.
Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie dobrowolnie przeze mnie podanych, wykraczających poza katalog danych, jakich może ode mnie żądać pracodawca na podstawie przepisów Kodeksu pracy oraz innych właściwych ustaw i aktów wykonawczych, przez Scanmed SA, ul. Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Grupy Scanmed w zakładce RODO