LEKARZ POZ – WIZYTY DOMOWE

Miejsce pracy:Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna
Pracodawca:TakesCare Med.
TakesCare Med poszukuje doświadczonych lekarzy do dołączenia do naszego zespołu i realizacji wizyt domowych.

Miejsce pracy: Wizyty domowe w promieniu maksymalnie do 100 km od Twojego miejsca zamieszkania/gabinetu lekarskiego.

Z kim chcemy współpracować
Szukamy Ciebie, jeśli:
- Jesteś lekarzem rodzinnym, internistą, pediatrą lub lekarzem chorób wewnętrznych
- Deklarujesz gotowość do przemieszczania się w obrębie ustalonego obszaru
- Preferowane wcześniejsze doświadczenie w wizytach domowych

Zakres obowiązków
- Ocena ogólnego stanu pacjenta i przeprowadzenie badania fizykalnego, na koniec postawienie możliwej diagnozy
- Dokumentowanie opieki medycznej w systemie informatycznym
- Wystawianie e-recept, e-skierowań i zwolnień w zależności od potrzeb medycznych

Co zapewniamy?
- Gwarantowane wynagrodzenie za każdą zrealizowaną wizytę domową
- Brak minimalnej ilości godzin do przepracowania
- Elastyczność w wyborze terminów wizyt
- Praca na podstawie umowy kontraktowej lub umowy zlecenia
- Bezpłatne szkolenie z funkcjonalności systemu TakesCare
- Wsparcie opiekuna, który będzie przypisany do Ciebie w okresie trwania umowy

Interesuje Cię ta praca? Skontaktuj się z nami!