Thumb logo scanmed partner 2048x896

Specjalista Kardiolog_Kluczbork_Scanmed

Miejsce pracy:Kluczbork
Region:opolskie
Specjalizacja:Kardiologia
Pracodawca:Scanmed S.A.
SCANMED S.A. – Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie poszukujemy:

Specjalista Kardiolog
Miejsce pracy: Kluczborskie Centrum Kardiologii

Zakres Obowiązków:
• wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza kardiologa
• udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów
• udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi
• udzielanie pacjentom wyczerpujących informacji na temat stanu ich zdrowia i postępowania w trakcie leczenia
• prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych
• kontrola i właściwa gospodarka lekami, materiałem i sprzętem medycznym
• stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestniczenie w organizowanych kursach i szkoleniach lekarzy

Wymagania:
• wykształcenie wyższe medyczne
• specjalizacja w dziedzinie Kardiologii
• dyplom Lekarza oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
• doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza kardiologa
• doskonała organizacja pracy własnej jak i współpracującego zespołu
• zorientowanie na pacjenta/ klienta zewnętrznego i wewnętrznego
• wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych

Oferujemy:
• współpracę w oparciu o umowę o świadczenie usług medycznych
• wymiar czasu zgodny z ustalonym harmonogramem
• możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do przesłania swojej aplikacji w terminie do 30.09.2019 w tytule wiadomości wpisując: „Specjalista Kardiolog”

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Grupy Scanmed w zakładce RODO