LEKARZ MEDYCYNY RODZINNEJ

Miejsce pracy:Ozimek
Region:opolskie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna
Pracodawca:Szpital Św. Rocha w Ozimku
Szpital Św. Rocha, ul. Częstochowska 31 46-040 Ozimek zatrudni pracownika na stanowisko lekarza medycyny rodzinnej
Region: opolskie
GŁÓWNE ZADANIA:
1. Praca w Podstawowej Opiece Zdrowotnej
2. Prowadzenie dokumentacji medycznej
3. Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
4. Współpraca personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej
WYMAGANIA:
1. Aktualne prawo wykonywania zawodu
2. Specjalizacja w dziedzinie medycyny rodzinnej
3. Cierpliwość, dyspozycyjność, elastyczność oraz życzliwe podejście do pacjenta
UMIEJĘTNOŚCI:
1. Komunikacja
2. Planowanie i organizacja pracy
3. Umiejętność pracy w zespole
4. Odpowiedzialność i samodzielność
5. Podstawowa umiejętność obsługi komputera
OFERUJEMY:
1. Atrakcyjne warunki finansowe
2. Forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
3. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
4. Przyjazną atmosferę, miłych współpracowników