Lekarz Internista - Kamień Pomorski

Miejsce pracy:Kamień Pomorski
Region:zachodniopomorskie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna
Pracodawca:EMC SZPITALE. Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim
Opis stanowiska:
• praca na oddziale internistycznym liczącym 25 łóżek oraz obsługę internistycznej izby przyjęć
• na miejscu dostęp do diagnostyki laboratoryjnej, RTG, USG, pracowni endoskopowej
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej
• praca w godzinach 8 -16 oraz dyżury popołudniowe
Wymagania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• mile widziana dodatkowa specjalizacja w zakresie: kardiologii, neurologii, dermatologii, pulmonologii, gastrologii lub endokrynologii
• umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
• znajomość obsługi komputera
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe (stawka dopołudniowa 80 zł za godzinę, stawka za dyżury w dni powszednie 1200 zł za 16 godzinny dyżur i 1800 zł za dyżur 24 godzinny)
• formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
• możliwość dyżurowania w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej
• w przypadku dodatkowej specjalizacji w zakresie kardiologii, neurologii, dermatologii, pulmonologii, gastrologii, endokrynologii możliwość pracy w poradni w ramach NFZ lub komercyjnie
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy, dzięki stosowaniu nowoczesnych metod pracy
• samodzielność i pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
• możliwość pracy w doświadczonym zespole, któremu przewodzą autorytety medyczne
• udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMC Instytut Medyczny SA z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.