Lekarz medycyny pracy - Chorzów

Miejsce pracy:Chorzów
Region:śląskie
Specjalizacja:Medycyna pracy
Pracodawca:Centrum Medyczne BetaMed S.A.
Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
Lekarz medycyny pracy
Miejsce pracy: Chorzów Batory

Zakres obowiązków:
• udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni medycyny pracy
Wymagania:
• dyplom ukończenia uczelni medycznej
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• specjalizacja z medycyny pracy
• odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej

Oferujemy:
• pracę dodatkową w wymiarze godzinowym (możliwość wzajemnego ustalenia formy umowy, ram współpracy i wysokości wynagrodzenia)

Prosimy o kontakt za pośrednictwem serwisu konsylium24.pl
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BetaMed S.A. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.