Zatrudnimy lekarzy - specjalistów rehabilitacji medycznej i specjalistów kardiologii

Miejsce pracy:Nałęczów
Region:lubelskie
Specjalizacja:Rehabilitacja medyczna, Kardiologia
Pracodawca:Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Zakładu Leczniczego "Uzdrowisko Nałęczów" S.A.
Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S. A. z siedzibą w Nałęczowie
Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A. jest firmą z ponad dwustuletnią tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym. Świadczymy usługi w zakresie leczenia sanatoryjnego, SPA oraz Medical SPA.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lekarz - specjalista rehabilitacji medycznej
Lekarz - specjalista kardiologii
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
zapewnienie właściwej jakości świadczeń rehabilitacyjnych, a w szczególności:
• prowadzenie procesu diagnostyczno - leczniczego,
• wykonywanie zabiegów diagnostycznych,
• zlecanie, konsultacja i nadzór realizacji skierowań fizjoterapeutycznych,
• prowadzenie dokumentacji medycznej,
• realizacja obowiązków wynikających z funkcjonującego w Uzdrowisku systemu kontroli zarządczej.
Wymagania związane ze stanowiskiem:
 specjalizacja w dziedzinie rehabilitacji medycznej,
 odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne,
 dyspozycyjność.
Oferujemy:
 kontrakt,
 pełny wymiar czasu pracy