Lekarz Ginekolog (Wrocław)

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Ginekologia onkologiczna
Pracodawca:EMC PRZYCHODNIE. Przychodnia we Wrocławiu przy Łowieckiej
Opis stanowiska:

praca w poradni ginekologicznej
prowadzenie dokumentacji medycznej
współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:

specjalizacja z zakresu ginekologii
aktualne prawo wykonywania zawodu
umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
dobra organizacja pracy, elastyczność, samodzielność
podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

dyspozycyjność do pracy 1 – 2 dni w tygodniu
formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilne warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych
udział w konferencjach w kraju i za granicą
pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej
wsparcie zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMC Instytut Medyczny SA z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.