Ginekolog, endokrynolog, dietetyk, psychiatra, psycholog

Miejsce pracy:Zielona Góra
Region:lubuskie
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia, Endokrynologia
Pracodawca:Klinika Płodności TFP Fertility Zielona Góra
Klinika Płodności TFP Fertility Zielona Góra to młoda klinika, należąca do ogólnoeuropejskiej sieci ośrodków TFP zajmujących się leczeniem niepłodności, ginekologią i prowadzeniem ciąży. W związku z dynamicznym rozwojem placówki, poszukujemy lekarzy specjalistów w celu zapewnienia kompleksowości świadczonych usług:

- ginekologa
- endokrynologa
- dietetyka
- psychiatry
- psychologa
Zakres obowiązków:
Udzielanie świadczeń lekarskich w zakresie zgodnym z wykonywaną specjalizacją
Budowanie pozytywnych relacji z pacjentami

Wymagania:
Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
Komunikatywność, życzliwość i empatia

Oferujemy:
Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Stabilność zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazne środowisko pracy